Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

LELEKOVICKO

Jezdecký areál Panská lícha se nachází v krásném prostředí lesů mezi brněnskými částmi Lesná a Soběšice. Kapacita pro ustájení v prostorných boxech s automatickou napáječkou a žlabem je 50 koní. O koně se starají profesionální ošetřovatelé. Jezdecký areál disponuje krytou osvětlenou jízdárnou 60x20m, venkovní jízdárnou 40x70m, tréninkovým drezurním obdélníkem 60x20m, závodním obdélníkem 60x20m, výběhy, travnatými plochami pro pastvu, kolotočem.

Nacházíte se v Brně a přece v přírodě s možností využítí okolních lesů, které patří k areálu, ke krásným vyjížďkám do přírody. V současné době je ve výstavbě velké skokové závodní kolbiště.

Nemáte svého koně a přece se chcete naučit jezdit na koni? Využijte naši Jezdeckou školu! Máte chuť se pobavit se svými obchodními partnery, přáteli …? Užijte si naši Jezdeckou akademii!

Jezdecký areál každoročně pořádá mnoho drezurních a skokových závodů. Doménou jsou velké mezinárodní závody v drezuře koní započítávané do světového poháru, které se od roku 1999 každoročně konají v druhé polovině června.

Příjemné posezení, vynikající kuchyni a občerstvení v příjemném prostředí naleznete v Restauraci Panská lícha.

V listopadu 2005 bude slavnostně otevřen Hotel Panská lícha se 60 lůžky.

(úryvek ze stránek)

http://www.jkpanskalicha.cz/index_cz.html

 

   

HOTEL PANSKÁ LÍCHA
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek